Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

soru ekleme

Giriş

Kayıt Ol

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Saç Bakım Kürleri

Saç Bakım Kürleri

Bir kadın için saçları çok önemlidir. Saçlar bir kadının güzelliğini ortaya dökebileceği en önemli aksesuarıdır. Saç bakımı da güzel görüntümüze haliyle etki edecektir. Saçlarımıza iyi bakmak; kırılmasını önlemek, çabuk uzamasını sağlamak ve canlılığını koruyabilmek açısından önemlidir. Özellikle yaz aylarında deniz suyu ve güneş gibi etkenlerden dolayı saçlarımız fazlasıyla yıpranmaktadır. Bu etkenlere rağmen canlılığını koruyabilmesi için bir takım kürlet uygulayabilirsiniz.

Zeytinyağı-Limon Suyu-Yumurta

Zeytinyağı saçlarınızın parlamasını sağlayan en etkili maddedir. Yumuşacık ve parlak saçalara sahip olmanızı sağlar. Limon suyu saç uçlarını beslerken aynı zamanda saç renginizin doğal yoldan açılmasına da destek olur. Yumurta ise yüksek protein ile saç diplerinin beslenmesini sağlar.

Zeytinyağı-Yoğurt-Argan Yağı

Saçlarınız için koruyucu etkiye sahip olan bir diğer bileşen argan yağıdır. Argan yağı saç köklerinin ve saç tellerinini güçlenmesini sağlar. Yoğurt ise yüksek bir kalsiyum kaynağıdır. Aynı şekilde hem saç diplerine hem de saç tellerine etki ederek güçlenmesini sağlayacaktır.

Yumurta Beyazı-Bal

Yumurta beyazı ve bal bileşen olarak çok güçlü bir bakım ve onarım maddesi ortaya çıkarmaktadır. Yumurtadaki kalsiyum ve protein oranı baldaki vitaminler ile birleşerek saçlarınızı onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olur.

Haftada iki ke bu kürleri saçlarınıza uygulayıp daha sağlıklı saçlar elde edebilirsiniz. Hazırladığınız kürü kuru saçınıza sürün. Yaklaşık 30 dakika kadar beklettikten sonra güzelce yıkayın. Düzenli olarak yapmanız durumunda kısa zamanda saçlarınız parlamaya ve canlanmaya başlayacaktır.

Hakkında Sevgi Ece

Gezmeyi seven yazarımız :)

Leave a reply