Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

soru ekleme

Giriş

Kayıt Ol

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Evde Nişan Nasıl Yapılır?

Evde Nişan Nasıl Yapılır?

Nişan töreni evliliğe atılan ilk adım olarak bilinmekte olup, nişan törenleri aslında iki grup şeklinde yapılmaktadır. Bu törenlerden birisi büyük nişan olarak düzenlenirken ikincisi ise küçük nişan yani evde yapılan nişan törenidir. Büyük nişan genellikle salonlarda gerçekleştiği için hazırlık için gerekli olan tek şey gelin ve damat adayının hazırlıkları olur. Fakat evde nişan yapacak olan kişilerin hazırlanması için pek çok şey gerekebilir. Bunlardan bazıları ise süslemeler, nişan tepsisi, ikramlar gibi sıralanmaktadır.

Evde Nişan İçin Yapılması Gereken Hazırlıklar

Evde nişan nasıl yapılır konusun da gerekli olan hazırlıklar aslında hayalinize bağlı olarak değişmektedir. Fakat ikramlar ve süslemeler gerekli olan hazırlık için şarttır. İkramlarda kuru pasta ve nişan pastasını kullanabilirken, süslemeleri ise hayalinize bağlı olarak gerçekleştirebilirsiniz. Son zamanlarda oldukça popüler olan kalpli balonlardan bir görsel oluşturabilirsiniz. Aynı zaman da ikramlar için de güzel bir açık büfe tarzında sofra hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız ikramların görsellerini şık bir şekille getirerek misafirlerinize de memnun edebilirsiniz. Nişan için gerekli olan kıyafet, yüzükler, tepsi dışında çift olarak sizin için güzel süslemeli içecek bardakları alabilirsiniz. Aynı zaman da nişan şekerleri ile misafirlerinize o gün için hatıra bırakabilirsiniz.

Hakkında KadinlarMelektir

kadinlarmelektir.com yönetici editörü

Leave a reply