Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

soru ekleme

Giriş

Kayıt Ol

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Desenli Porselen Tabak Modelleri

Desenli Porselen Tabak Modelleri

Porselen tabaklar en çok tercih edilen türlerin başında gelir. Zaten, porselen en dayanaklı seramik türüdür diyebiliriz. Sadece dayanıklı olmak ile kalmayıp, en şık olanıdır da. Desenli porselen tabak modelleri sayısızdır demek pek yanlış olmaz. O kadar çok farklı desen vardır ki, burada hepsinden bahsetmek mümkün değildir. Ayrıca birçok çeşit renk ile de karşımıza çıkarlar. Rengine göre desenler seçmek daha mantıklı olur. Ayrıca, çok pahalı olmaması bir diğer avantajlarındandır.

Çiçek Desenli Beyaz Porselen Tabaklar

Renge bakıldığında, en çok tercih edilen rengin beyaz olduğu aşikardır. Tabi ki başka renkler de var. Mesela mavi, siyah, gri ve daha birçok renk… Beyaz rengin en çok tercih edilen renk olmasının birden fazla nedeni vardır. Porselen tabaklarda, en şık duran renk beyazdır. Ayrıca, yemek, en güzel beyaz rengin üstünde durur. Desenli porselen tabak modelleri, en çok çiçek desenli olarak karşımıza çıkar ve en çok tercih edilen desenlerdendir. Çiçek dışında, daha bir sürü farklı desenler de vardır. Gemi desenli tabaklar, kırmızı benekli tabaklar, etrafı altın rengi ile çevrili tabakalar ve daha sayısız türde desenli tabaklar vardır. Etrafı sarı veya altın rengi ile çevrili olan tabaklar da çok tercih edilen ve gerçekten de masalarda çok şık duran modellerdir.

 

Dikkat Edilmesi Gerekilen Şeyler 

Öncelikle, alacağınız tabak sayısı, sadece evdekilere yetecek sayıda olmamalıdır. Misafirler geldiğinde zor durumda kalmamak için alacağınız parça sayısını biraz yüksek tutmak faydalı olacaktır. Ayrıca, alacağınız porselen tabakların boyutlarına dikkat etmekte büyük fayda var. Desenli porselen tabak modelleri çok büyük boyutlarda olabilir. Eğer çok büyük boyutta tabaklar alırsanız, bu aldığınız tabaklar dolaplara sığmayabilir veya bulaşık makinenize sığmayabilir. İşte bu yüzden, boyutlara dikkat etmekte büyük fayda vardır.

Hakkında KadinlarMelektir

kadinlarmelektir.com yönetici editörü

Leave a reply